1xbet Mobil

1Xbet mobil bahis firması, teknolojiyi yakından takip etmeye devam ediyor. Kullanıcılarına rahat bir oyun ortamı oluşturabilmek adına geliştirdiği mobil uygulamaları ile şimdiden herkesin cebine girmeyi başardı. Uygulama marketlerinden indirebileceğiniz bu uygulamaları gelin hep beraber nasıl kullanıldığına bakalım.

1xbet Mobil Android Uygulaması
Android tabanlı cihazlar için geliştirilen bu uygulama minimum Android 4.1 ve üzeri sürümlerinde çalışmaktadır. Keza telefonunuz bu sürümü desteklemiyorsa, uygulama olarak kullanma şansınız yok. Fakat üzülmeyin, telefonunuzun tarayıcı bölümünden 1xbet mobil sayfasını açarak, işlemlerine kaldığınız yerden devam edebilmeniz mümkün. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak 1xbet mobile uygulamasını gönül rahatlığı ile indirebilirsiniz.

1xbet Android İndir

1xbet Mobil iOS Uygulaması
Android konumuzu okuyupta, ios tabanlı cep telefonu bulunan arkadaşlar merak etmeyin. 1xbet mobil sizin telefonlarınız içinde uygulamayı marketlere dağıttı. iOS cihazlar üzerinde kullanılan bu uygulama sayesinde tüm işlemlerinizi daha hızlı ve daha güvenilir bir şekilde yapabileceksiniz. Ayrıca adres değişikliklerinden etkilenmemek için uygulamayı tercih edebilirsiniz!

1xbet iOS İndir

1xbet Mobil Java Uygulaması
Günümüzde pek tercih edilmeyen fakat hala java tabanlı cep telefonları bulunduğu için, java alt yapılı telefonlarda çalıştırılabilen bir uygulamada geliştirilmiş bulunmakta. Bu ince hareket, 1xbet’in müşterilerine ne kadar değer verdiğinin bir göstergesidir. Hiç bir ayrım yapmadan tüm kullanıcılara aynı yakınlıkta davran firmanın java uygulamasına aşağıdan erişebilirsiniz.

1xbet Java İndir

 

admin
[Toplam:4    Ortalama:3.3/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir