Bankokasa

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda sizlere Bankokasa ‘dan biraz bahsetmek istiyorum nedir ne işe yarar gibi konuları merak ediyorsanız yazımızı okumanızda yarar vardır. Bankokasa öncelikli olarak ücretli bir kupon satış sitesidir. Burada tahminleri belirli bir ücret karşılığında satılmaktadır, internette baktığımız kadarı ile pek çok insan mağdur olmuş kazanan olmuş yani kısacası yüzde yüz güvenilir bir sistem değildir fakat biz yinede sizlere bu konuyu anlatalım istedik.

Bankokasa Kuponları

bankokasaBuradaki kuponların tamamı belirli bir ücret dahilinde satışı yapılmaktadır. Aslında bu pek akıllıca gelmiyor madem bu kadar çok banko kuponları var neden kendileri oynamıyor da internet üzerinden satışını yapıyorlar. Bu biraz aslında mantık dışı gelse de insanlar bir umut diye bu siteye üye olup para yatırıp kupon almaktadırlar. Bizce bunlara hiç gerek yoktur bahis ve iddaa zaten tamamen şansa dayalı tahmin oyunudur. Bu yüzden tahminlerinizi tutturmak istiyorsanız mutlaka ve mutlaka ve analiz yapmanız gerekmektedir. Ayrıca para verip hiç bir yerden bizce kupon almayın.

Bankokasa Kapandı Mı ?

Şuanda site TİB tarafından kapatılmıştır, bunun nedeni almış olduğu dolandırıcı şikayetlerindeki artıştır. Banko kasa kuponları tutmadığında yada insanlar para yatırıp karşılık alamadığı zaman insanlar siteyi şikayet etmiştir. Yetkililer de siteyi kapatma kararı almıştır. İnsanların daha fazla mağdur olmaması için kapatılması gerçekten iyi oldu. Az önce uyarımızı yaptık yine yapıyoruz banko kupon adı altında dolandırılmayın

Banko kasa Şikayet

İnternet üzerinden banko kupon satışı yapan bu internet sitesi geçtiğimiz günlerde tamamen erişime kapatılmış fişi çekilmiştir. Bunun sebebi banko diye satılan kuponların tutma oranının çok düşük olması ve sitede paylaştıkları kuponların hepsinin sahte olmasından dolayı bir çok insan mağdur olmuştur. Sizde internette bankokasa gibi sitelerin kurbanı olmayın kimseden para karşılığı kupon satın almayın.

admin
[Toplam:1    Ortalama:3/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir