Can Tongo

Can Tongo Fanatik gazetesinin iddaa sorumlusudur, genel olarak hem gazete de hemde internet üzerinden iddaa kuponlarını ücretsiz olarak paylaşan bu kişi çok doğru analizler yaparak insanlara ikramiyeler kazandırmaktadır.  Fanatik gazatesinin iddaa bölümünün baş sorumlusu olarak görev yapan Can Tongo analiz yeteneği ve tahmin yeteneği sayesinde internette fenomen haline gelmiştir.

Can Tongo Banko Kupon Bugün

can tongoHer gün düzenli olarak kupon paylaşımı yapan Can Tongo, yapmış olduğu tahminler üzerinden çok ciddi rakamlar kazandırmaktadır. Tahminlerini tamamen ücretsiz olarak paylaşmaktadır yani hiç bir şekilde insanlardan ücret talep etmemektedir. Bu sayede insanların büyük ilgisini ve rağbetini kazanmıştır. Pazartesi ve çarşamba günü paylaştığı iddaa kuponlarına sizin için bir göz attığımızda gerçekten mantıklı ve oran bakımından sizleri memnun edecek boyutlarda olduğunu söyleyebiliriz.

Can Tongo Bilyoner

Sadece Fanatik gazetesinde değil aynı zamanda bilyoner.com ‘da tahminciler bölümünde tahminlerini yayınlamaktadır. Profesyonel biri olduğu için her zaman onu takip edenlere güzel ve mantıklı kuponlar vererek insanların kazanmasına yardımcı olmaktadır. Peki Can Tongo tahmini nasıl yapıyor bunu da bilmekte yarar var bir tüyo mu alıyor sonuçları nasıl önceden bilebiliyor diye soracak olursanız aslında yatığı kuponlarda bulunmaktadır. Can Tongo sadece maçları analiz edip tahmin yeteneğini kullanmaktadır.

Can Tongo Banko Kuponlar

Can Tongo banko kuponlarını internet sitemizde de yakından takip edebilirsiniz. Bizde internet sitemizde Can Tongo’nun yaptığı tahminleri ve kuponları sizler ile paylaşıyoruz. Bu yazımız da sizlere kişinin kim olduğunu ve ne yaptığını detaylı bir şekilde anlattık. Kısaca toplamak gerekirse fenomen bir iddaa yorumcusudur. 

admin
[Toplam:22    Ortalama:3/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir