İddaa Basketbol K8 5 Ne Demek

Hane sahibi ile dış saha takımlarına yönelik değişik değişik oran belirlemeleri sunuluyor. Basketbol handikaplardan ilerleme sağlayarak bu manada olasılıkları sunabilirsiniz. Şöyle ki handikap oranları ayrı ayrı dile getirilecektir. Bunun için de hem ‘E’ hem de ‘K’ değerleri ile karşı karşıya kalmanız olası.

İddaa basketbol K8 5 ne demek diye soracak olursanız da verilen avansın değeri şeklinde dile getirebilirsiniz. Hane sahibinin bu manada misafir takımı 9 farkla yenmesi vaziyetinde kazanılmış olunacaktır. Buçuklu seçeneklerin beraberliği engellemek hesabına sunulması söz konusudur. Bunları göz önünde bulundurarak net farkın ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz.

İddaa Basketbolda Kısaltmalar Nelerdir?

İddaa deneyimi bulunmayanların başta terimleri başka bir deyişle kısaltmaları bilmeleri gerekiyor. Ancak bu şekilde oranlara tıklayarak kupon penceresinden ilerleme sağlayabilirsiniz. Şöyle ki önceliğiniz de platformlardan hesap açmak olmalıdır. Bu arada ödemelerinizi de sunarak tahminlerinizi göstermeniz gerekecektir.

İY bölümleri ilk yarı adına MS ise mücadele neticesi için değerleri sizlerle paylaşacaktır. Var, yok seçeneklerinin de bulunması söz konusudur. Oyun çeşitlerine bağlı olacak şekilde dilediğiniz tahmine yönelik tercihinizi yapabilirsiniz. İyh yani handikap vaziyetlerinde bu tarz kutucuklar yerini alıyor.

İddaa Basketbolda Mbs Nedir?

Mbs’nin açılımı asgari bahis sayısı olarak karşımıza çıkıyor. Basketbolda sınırların 3 veyahut 4 olması asal alınıyor. Maçlardan kaç adet yazmanız gerektiğine sınırlardan karar vermeniz istenecektir. Neticesinde kaidelere uyarak tahminlerinizi sunmaya başlayabilirsiniz.

Mbs 1 vaziyetlerinin çok nadir olduğunu söylemek gerekiyor. Tek maç üzerinden çok fazla tercihin yapılmaması sağlanıyor. Basketbolda kombinelerin farklı spor dallarından yapılmasına müsaade veriliyor. Kaideyi göz önünde bulundurarak birkaç karşılaşmadan tahminlerinizi kupona işleyebilirsiniz.

İddaa Basketbolda Handikap Nasıl Belirlenir?

Puan vaziyetleri ve evvelki karşılaşmalar baz alınarak handikap sunumları yapılıyor. Handikap hep buçuklu bir şekilde dile getiriliyor. Üstelik ‘H’ işaretlemeleri yapmanız da gerekmiyor. Otomatik olarak işaretlenen kutucuktan oranlara tıklayarak ilerlemeniz yeterli olacaktır. Miktar belirlemesi de yaparak kuponların değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Avanslar genel manada başarısız olan takıma yönelik sunuluyor. Diğer spor dalları için de aynı vaziyetin geçerli olduğunu göreceksiniz. Ancak farklı olarak basketbolda sabit kalmaları söz konusudur.

admin
[Toplam:6    Ortalama:2.5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir