İddaa 4.5 Üst Nedir

Eğer iddaa oynamayı seviyorsanız ve bunu tutku haline getirmişseniz mutlaka ve mutlaka terimleri ve alt üst seçeneklerini bilmeniz gerekmektedir. Şimdi sizlere bu yazımız da iddaa 4.5 üst nedir biraz bundan bahsetmek istiyorum. Alt / üst tahminleri üzerinden çok büyük ikramiyeler kazanabilirsiniz. Çünkü bu sistemin oranları genelde yüksek olmaktadır. Sizde iyi analizler yaparak doğru tahminlerde bulunabilir ve sizde güzel paralar kazanabilirsiniz. Yazımızın devamında nasıl oynanır ve nedir gibi soruların cevaplarını vereceğiz.

İddaa 4.5 Üst Nedir

Evet arkadaşlar gelelim bu tahminin açılımı nedir ve ne işe yarar bunlardan bahsedelim.  İddaa 4.5 üst nedir eğer bir müsabakada 5 yada daha fazla gol olması durumuna tahmin yapma seçeneğidir. Eğer bu bahsi yaptığınız bir müsabakada 5 taneden az gol olursa kupon yatar eğer çok olursa kupon tutar aslında bu kadar basittir fakat sizlere yinede detaylı bir anlatım yapalım bazılarına bu konular oldukça karmaşık gelebilmektedir.

4.5 üst tahmininde gollerin hangi takımın attığı önemli değildir, hangi takımın kazandığı önemli değildir burada tek önemli olan şey maçın bitiminde sahada atılan gol sayıdır. Şunu da eklemek istiyorum bu sonuçlar sadece 90 dakika için geçerlidir. Yani maç uzatmalara giderse yada penaltılara giderse çıkacak sonuç bu tahmini ilgilendirmiyor. Bu yüzden size her zaman önemli olan ilk 90 dakikadır .

İddaa 4.5 Üst Nasıl Oynanır ?

İddaa 4.5 üst nasıl oynanır sorusuna cevap vermeden önce yani bize soracak olursanız eğer bu tarz tahminler yapıyorsanız daha fazla kazanmak için iddaa yerine yabancı bahis sitelerini tercih edebilirsiniz. Sizlere bu konuda yardımcı olacaklarına emin olabilirsiniz. Özellikle sonmuş olduğu yüksek oranlar sayesinde kazancınız 2 ye hatta 3 katlamak bu siteler yardımı ile çok basittir diyebiliriz. Şimdilik bu konuda aktaracaklarımız bu kadar fakat sizinde aklınıza takılan bir soru olursa bizlere konu altından yorum olarak geri dönüş yapabilirsiniz. 

admin
[Toplam:30    Ortalama:2.8/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir