Tahminler 1 X 2 Üst Alt Tahmin
05.07 20:00 Villarreal - Barcelona %27 %38 %35 %55 %45 2.5 Üst
05.07 20:30 Porto - Belenenses %66 %16 %18 %50 %50 1
06.07 00:00 Columbus Crew - Minnesota United %53 %15 %32 %53 %47 2.5 Üst
06.07 00:00 M. United - Dekedaha %15 %23 %62 %38 %62 2.5 Alt
06.07 02:00 Portland Thorns W - Washington Spirit W %0 %50 %50 %50 %50 X
06.07 10:00 FLC Thanh Hoa - Da Nang %55 %22 %23 %27 %73 2.5 Alt
06.07 10:00 Incheon Red Angels - Boeun Sangmu %85 %7 %8 %35 %65 1
06.07 10:00 Suwon FMC - Seoul %64 %28 %8 %64 %36 2.5 Üst
06.07 10:00 Hoang Anh Gia Lai - Hong Linh Ha Tinh %50 %22 %28 %50 %50 2.5 Alt
06.07 10:00 Gumi Sportstoto - Hwacheon KSPO %42 %21 %37 %50 %50 2.5 Alt
06.07 10:00 Bình Phước - Long An %42 %28 %30 %50 %50 2.5 Alt
06.07 10:00 Bucheon 1995 - Daejeon Citizen %27 %27 %46 %50 %50 2.5 Alt
06.07 10:00 Changnyeong - Gyeongju %7 %28 %65 %64 %36 2
06.07 11:00 Than Quang Ninh - Nam Dinh %73 %13 %14 %60 %40 1
06.07 12:15 Ho Chi Minh City - Binh Duong %37 %31 %32 %31 %69 2.5 Alt
06.07 14:00 Chindia Târgovişte - Hermannstadt %33 %33 %34 %40 %60 2.5 Alt
06.07 14:00 FK Ruh Brest Res. - Dinamo Minsk Res. %50 %0 %50 %66 %34 2.5 Üst
06.07 14:00 Lokomotiv - Surkhon %69 %0 %31 %76 %24 2.5 Üst
06.07 14:00 Artsakh - Shirak %43 %37 %20 %31 %69 2.5 Alt
06.07 14:30 Fatih Karagümrük - Boluspor %41 %50 %9 %33 %67 2.5 Alt
06.07 14:45 Mes Rafsanjan - Khouneh Be Khouneh Babol %50 %31 %19 %37 %63 2.5 Alt
06.07 15:00 Qizilqum - Andijan %38 %27 %35 %44 %56 2.5 Alt
06.07 15:00 Varnsdorf - Vítkovice %46 %20 %34 %80 %20 2.5 Üst
06.07 15:00 Nasaf - Metalourg %33 %27 %40 %61 %39 2.5 Üst
06.07 15:00 Fajr Sepasi - Khooshe Talaee Saveh %25 %41 %34 %25 %75 2.5 Alt
06.07 15:20 Baderan - Mes Kerman %35 %42 %23 %35 %65 2.5 Alt
06.07 15:25 Aluminium Arak - Qashqai %53 %38 %9 %30 %70 2.5 Alt
06.07 15:30 Sepidrood Rasht - Malavan %38 %38 %24 %23 %77 2.5 Alt
06.07 15:45 Bylis Ballsh - Partizani Tirana %55 %5 %40 %50 %50 1
06.07 15:45 Tirana - Kukësi %38 %33 %29 %61 %39 2.5 Üst
06.07 15:50 Navad Urmia - Oxin Alborz %46 %46 %8 %7 %93 2.5 Alt
06.07 15:50 Shahrdari Tabriz - Arman Gohar %50 %25 %25 %58 %42 2.5 Üst
06.07 16:00 Tammeka III - Trans II %28 %14 %58 %71 %29 2.5 Üst
06.07 16:00 VPS II - Kraft %23 %7 %70 %53 %47 2
06.07 16:00 KA/Dalvík/Reynir/Mag U19 - Víkingur U19 %57 %0 %43 %85 %15 2.5 Üst
06.07 16:00 Strømmen - KFUM %37 %25 %38 %43 %57 2.5 Alt
06.07 16:00 Raufoss - Stjørdals-Blink %41 %16 %43 %91 %9 2.5 Üst
06.07 16:00 Wisła Płock - Górnik Zabrze %22 %22 %56 %55 %45 2
06.07 16:00 Oxford United - Portsmouth %50 %16 %34 %38 %62 2.5 Alt
06.07 16:00 Vejle - Roskilde %55 %33 %12 %50 %50 1
06.07 16:00 Ranheim - Grorud %50 %16 %34 %75 %25 2.5 Üst
06.07 16:00 Jerv - Sandnes Ulf %44 %11 %45 %50 %50 2.5 Alt
06.07 16:00 Kongsvinger - Tromsø %78 %14 %8 %50 %50 1
06.07 16:00 Obolon'-Brovar - Prykarpattia %61 %15 %24 %53 %47 1
06.07 16:00 Vaprus - Flora II %38 %27 %35 %50 %50 2.5 Alt
06.07 16:00 Sogndal - Ullensaker / Kisa %56 %12 %32 %68 %32 2.5 Üst
06.07 16:00 JK Jarve II - Sillamäe Kalev %45 %18 %37 %63 %37 2.5 Üst
06.07 16:00 Øygarden - Åsane %28 %0 %72 %85 %15 2.5 Üst
06.07 16:00 Maardu II - FCI Tallinn %40 %10 %50 %80 %20 2.5 Üst
06.07 16:00 Ararat - Ararat-Armenia %20 %26 %54 %46 %54 2.5 Alt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir