İddaa da Yrdk Ne Demek

İddaa oynamaya yeni başlayanların temel olarak merak ettiği konulardan bir tanesi de iddaa yrdk ne demektedir. Yani oynanan maç yarıda kalırsa ne oluyor veya ne yapılası gerekiyor gibi konuları sizler için bu yazımızda detaylı bir şekilde inceleyeceğiz ve aklınıza takılan tüm sorulara cevaplar bulacağız.

İddaa’da Yrdk Nedir ( Yarıda Kalan Maç )

İddaa da Yrdk Ne DemekŞimdi arkadaşlar öncelikli olarak iddaa ‘da oynadığınız bir maçın yarıda kalması durumunda yeni başlayanlar böyle bir durumda panik yapabilirler fakat kesinlikle panik yapmanıza gerek yoktur. Özellikle futbol maçlarında bazen maçlar yarıda kalabilmektedir. Bu gibi durumlarda iddaa oyuncularını kesinlikle mağdur etmemektedir.  Şimdi eğer maç yarıda kalır ve aynı gün içerisinde tekrar oynanırsa kuponunuz aynı şekilde devam eder sadece saat farklı olur. Fakat aynı gün içerisinde değil başka bir güne atarsa maç kupondan çıkartılır ve oranı 1.00 olarak hesaplanır yani her hangi bir şekilde kuponunuz iptal olmaz.

Eğer diğer maçlarınız tutmuş ise tutan maçların parasını alabilirsiniz. İddaa da yrdk olduğu zaman sistem bu şekilde işlemektedir. Yani iddaa sistemi sizleri kesinlikle mağdur etmemektedir. Her hangi bir şekilde maçınız yarıda kalırsa zarar etmeden diğer tutan kuponları parasını tahsis etmeniz sizin için çok büyük bir avantajdır.

İddaa’da YRDK Nasıl İptal Edilir

Sizin bu konuda her hangi bir şekilde işlem yapmanıza gerek yoktur, eğer kuponunuzda ki maç yarıda kalırsa ve diğer maçlarınız tutmuş ise iddaa bayii’den veya miktar yüksek ise bankadan gidip paranızı alabilirsiniz. Sadece şöyle bir kötü avantajı bulunmaktadır Mesela kupon toplam oranı 10.00 sizin yarıda kalan oranı 5.00 bu maçın oranı maç yarıda kaldığı için otomatik olarak 1.00 düşecektir sizin zararınız 4.00 olacak buda sizin toplam kupon oranınızı 6.00 ‘a düşürecektir. Fakat şöyle bir şey var maçın tutmama ihtimali de bulunmaktadır. Bu tamamen sizin şansınıza kalmıştır en kötü senaryoda yatırmış olduğunuz parayı geri alıyorsunuz 1.00 oran bu anlama gelmektedir.

Bu kural ister bayiilerden isterseniz de yasal internet sitelerinden kupon yapın hepsinde geçerli sayılmaktadır. Yinede konu hakkında bizlere soru sormak istiyorsanız yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz. 

admin
[Toplam:44    Ortalama:3/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir