İddaa Kg Var Yok Ne Demek

İddaa Kg var yok ne demek nasıl oynanır yada ne kadar kazançlı bir tahmin olduğundan yazımızda detaylı bir şekilde bahsedeceğiz. Özellikle iddaa’ya yeni başlamış oyuncuların terimler konusunda son derece sıkıntıları bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı sizlere KG  yok yada KG var ne anlama gelmektedir hemen detaylı bir şekilde açıklamasını yapmak istiyoruz.

İddaa KG Var Ne Demek?

İddaa ‘da KG var şu anlama gelmektedir karşılıklı gol var demektedir. KG karşılıklı gol’ün kısaltılmışıdır, hemen sizlere bu sistemin nasıl işlediğinden bahsedelim en iyi örnek vererek anlatabiliriz sanırım sizlere. Öncelikli olarak şimdi bir örnek verelim Beşiktaş – Galatasaray maçında KG var oynadınız. yani bu maçta mutlaka ve mutlaka her iki takımında bir birine gol atması gerekiyor. hangi takımın maçtan galip ayrılacağı önem teşkil etmiyor burada önemli olan her iki takımında bir birine gol atmasıdır. Yani mesela 1-1, 1-2, 2-1, 2-2 hiç fark etmiyor maç sonucu ne olursa olsun sizin tahmin tutmuştur fakat sonuçlar 1-0, 2-0 veya 3-0 gibi sonuçlar ile biterse tahmininiz tutmuş sayılmamaktadır ve yanlış tahminden dolayı para ‘da alamazsınız.

KG Yok Ne Demek ?

iddaa Kg yok yani karşılıklı gol yok anlamı da bir takımın diğer takıma hiç gol atamaması anlamına gelmektedir. Dilerseniz size bunları örnek ile anlatalım daha iyi anlamanız için Trabzonspor – Bursaspor maç yapıyor diyelim maç sonucunda Bursaspor hiç gol atamadı ve maç 1-0 bitti sizin tahmin tutmuş olacak. Bu iddaa tahmininde ki önemli nokta bir takımın diğer takıma hiç gol atamadan maçı bitirmesidir. Yani 1-0, 2-0 , 0-0 bitmesi durumunda siz kazanmış olacaksınız. Aslında çok basit bir tahmin oyunudur ve bir çok iddaa oyuncusu bu tahmini yapabilmektedir. Her iki takımdan bir tanesi maçın sonunda 0 ise kupon tutmuş demektedir .KG var ‘ın tam tersi Kg Yok’tur.

İddaa KG var / KG yok konusunu sizler için detaylı bir şekilde açıkladık yinede sizin sormak istediğiniz bir soru var ise mutlaka bizlere yorum olarak gönderebilirsiniz. Editörlerimiz sizlere iddaa hakkında dilediğiniz zaman yardımcı olabilmektedirler, bu yüzden bizlere soru sormaktan hiç çekinmeyin.

admin
[Toplam:12    Ortalama:2.7/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir