İddaa oyuncularının oldukça merak ettiği şeylerden bir tanesi olan iddaa kupon sorgulama sistemi yenilendiği için bir çok oyuncu bu konuda bilgisizlikten sorunlar yaşamaktadırlar. Bu yüzden sizlere yazımızda iddaa bilet kupon sorgulama konusunda detaylı bir şekilde anlatacağız.


İddaa Kupon Sorgulama Hakkında

Öncelikli olarak iddaa kupon sorgulama yapmak için iddaa'nın resmi sitesine üye olmanız gerekiyor. Eskiden bu sistem her hangi bir şekilde üyelik istenmemekteydi fakat iddaa sistemini değiştirdi ve artık kupon sorgulama yapmak için üyelik hesabı açmanız gerekiyor. Fakat üyelik ücretsiz ve çok kolaydır hatta facebook üyeliğiniz ile giriş dahi yapabilirsiniz. Son derece basit olduğu için herkes istediği zaman kuponunu sorgulama yapabilir.
İddaa Kupon Sorgulama 35 Hane

Üyelik işlemimizi tamamladıktan sonra kupon sorgulama bölümüne giriyoruz ve elimizde bulunan kuponun ilk 35 hanesini yazarak bilgi alabilirsiniz. Bu şekilde ikramiye kazanıp kazanmadığınızı çok hızlı bir şekilde internet üzerinden öğrenebilirsiniz. Bayiilere gitmenize gerek kalmadan hatta mobil uygulaması sayesinde mobil cihazlarınız üzerinden çok çok basit bir şekilde bu işlemi yapabilirsiniz ve üstelik tamamen ücretsiz oluşu da tahminciler için harika bir şeydir.


İddaa Barkod Sorgulama Nedir

Aslında bu işlemde aynı yola çıkmaktadır kimileri barkod diyor kimileri kupon sonuç olarak elinizdeki iddaa biletinin tutup tutmadığını öğrenmeniz için yukarıda sizlere anlattığımız şekildeki adımları izleyerek dilediğiniz zaman sorgulama yapabilirsiniz. Eskiden iddaa oyuncuları bayiiler den yada maç takibi yaparak biletine ikramiye çıkıp çıkmadığını öğreniyordu. Fakat bu yeni sistem ile birlikte artık herkes ister mobil cihazlardan isterse bilgisayarlar üzerinden anlık olarak öğrenme şansına sahiptir. Eğer biletinize ikramiye çıktıysa sorgulama yaptıktan sonra ikramiye kazandınız diye ekrana bilgi düşüyor. Eğer maçlarınız devam ediyorsa bitmeyen başlar var şeklinde uyarı vermektedir.


İddaa Kupon - bilet sorgulama hakkındaki merak ettiklerinizi yada takıldığınız noktaları bizlere yorum olarak ilettiğiniz takdirde editörlerimiz sizlere anında yardımcı olacaktır. Sizlerde güvenilir ve kolay bir şekilde iddaa oynamak için internet sitemizi takip etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Her gün güncel haberler ile sizlere en güncel ve taze bilgiler ile buluşturuyoruz.


11 yorum

  1. Bilet sorgulamak istiyorum

  2. olmuyorrrr niye anlamadım

  3. merhaba benim sormak istedigim barkod numarasini girip hangi maçlara neoynadiğimizida gorebiliyormuyuz maçlar baslamadan once

  4. Olmuyor niye birisi cevap versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir