İddaa Sistem 0 1 2 3 Nedir

Bankolarınızla beraber kuponunuzun tutması için artık çok sıradışı ve beklenmedik mücadelelere yönelmenize gerek kalmamıştır. İddaa seçenekler açısından zengin bir yapıya sahip olduğu için 0- 1- 2- 3 olarak tanımlanan sistemle birlikte de gelir ele geçirebilirsiniz.

İddaa Sistem 0 1 2 3 Nedir? Nasıl Oynanır

Bu şekilde yapacağınız bahislerde banko sayınızın 4 olması gerekiyor. Toplamda 7 mücadelenin seçilmesi ve bunların 4 tanesinin net tutacak şekilde belirlenmiş olması isteniyor. “Banko” olarak işaretleyeceğiniz kuponla beraber karşılaşmalarda bankolarınız ttuğunda verdiğiniz paraya yakın miktarı alabiliyorsunuz

İddaa Sistem 0 1 2 3 Nasıl Hesaplanır?

Sistemin hesaplanabilmesi için evvela 4 bankonun kesinlikle tutmuş olması gerekiyor. Bunlarla alakalı olarak da tutması şart olan başka bir mücadele bulunmuyor. Şayet diğer 3 ekstra maçınız da meblağ veya bunlardan rastgele biri veya ikisi tutarsa, gelirinizi katlamış olacaksınız.

Sistem Nasıl Hesaplanıyor

Banko maçlarınızda hiçbir zaman sürpriz olan yani1/2 gibi maçlara yönelmeniz önerilmez. Maç neticelerine, toplam skor sayısına veya ilk yarı neticenine yönelebilirsiniz. Böylelikle bankolarınızın kesin tutmasını sağlar, diğer üç maçınızı da istediğiniz şekilde tertip edebilirsiniz.

İddaa Sistem 0 1 2 3 Kupon, İkramiye, Sistem Hesaplama

Sistemin ikramiye hesaplamasında oranlarınız normal bir şekilde birbiriyle çarpılır. Öncelikle bankoların çarpılması gerekiyor. 4 maçlık bankolarda 1,30 1,40 1,50 1,20 gibi oranların bulunması normaldir. Tüm bu oranlar çarpıldığında 3,7 oranın yalnızca bankolardan geldiği görülebiliyor. Sürpriz maçlarınızla birlikte de oranları arttırabilirsiniz.

İddaa Sistem 0 1 2 3 Kaç Liralık? Fiyatı Ne Kadar? Ücreti Kaç Para?

İddaanın geneline bakıldığında oranların belirlenebilmesi için öneclikle nasıl çarpıldıklarına ve neye göre çeşitlendirildiklerine bakılması gerekiyor. Sizin 4 mücadelelik bankolarınızdan 1 tanesi tutmaz da toplamda 6 mücadeleniz meblağsa, bu vaziyette kazanç ele geçiremeyeceğinizi bilmelisiniz. Evvela o dört mücadelenin ne olursa olsun istediğiniz şekilde osnuçlanması gerekiyor.

İddaa Sistem 0 1 2 3 Kaç Mücadelelik? Kaç Mücadele Tutmalı? Kaç Mücadele Tutması Gerekli?

Geliştirilmesi ve bankolarla diğer maçların karıştırılması için mutlaka aktüel muhtevalardan yararlanılması gerekecektir. Kuponun bünyesinde toplamda bulunacak olan maç sayısının 7 olduğu bilinmektedir. 4’ünü bankolu, 3 tanesini de normal şekilde oynayabilirsiniz.

İddaa Sistem 0 1 2 3 Hesaplama Programı, Bankolu Sistem

Emin kuponun oynanmak istenmesi vaziyetinde mücadelelerden her birinin özelliklerine dikkat edilmesi gerekecektir. Toplam karşılaşma sayısının 0 1 2 3 4 olan sistemde 7 olması, her birinin tutma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyor.

admin
[Toplam:52    Ortalama:2.3/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir