İddaa Sistem 0 1 6 Nedir

Kuponlarınızın normal bir şekilde oynanması vaziyetinde tutmaması halinde artık sistemlilere yönelmenizin zamanının geldiği anlaşılabilecektir. An bakımından bir hayli çeşidi bulunan sistemli kuponların arasında 0 1 6 olanı oynadığınız taktirde aşağıdaki neticeleri elde edebiliyorsunuz;

İddaa Sistem 0 1 6 Nedir? Nasıl Oynanır

İddaanın her vakit için geliştirilen bir oyun olduğunu istemden de anlamak olasıdır. Normal bir 0 sisteminde olduğu gibi bu sistemle de en az 4 mücadelenin banko olarak işaretlenmesi gerekiyor. Toplamda oynayacağınız karşılaşmaların sayısının da 10 olması gerekmektedir.

İddaa Sistem 0 1 6 Nasıl Hesaplanır?

An bakımından bankoyla alakalı merak edilen vaziyetleri da dolaysız olarak kazançlı çıkılacak karşılaşmalarda görmek olasıdır. Karşılaşmaların 4 tanesinin net olarak sizin istediğiniz şekilde sonuçlanacağından emin olmanız gerekiyor.

Sistem Nasıl Hesaplanıyor

Kuponun hesaplanmasıyla alakalı olarak suallen suallerde 0 1 6’nın hesabında bankolar kendi arasında, daha sonra da tutan mücadeleler kendi arasında çarpılıyor. En son da iki değişik kategorideki karşılaşmaların birbiriyle ve misliyle çarpılması neticeninde net kazanç ortaya çıkabiliyor.

İddaa Sistem 0 1 6 Kupon, İkramiye, Sistem Hesaplama

Kuponun tutabilmesi için karşılaşmaların bankoyla işaretlenenlerinin kesinlikle tutması koşuldur. Bunlardan birkaç veya daha fazlasının istendiği şekilde sonuçlanmaması halinde diğer 6 mücadelenin hiçbir ehemmiyeti kalmayacaktır.

İddaa Sistem 0 1 6 Kaç Liralık? Fiyatı Ne Kadar? Ücreti Kaç Para?

Karşılaşmalarınızdan gelir ele geçirebilmeniz için kesinlikle ücretiyle alakalı incelemenizi yapmanız gerekiyor. 0 1 6 sisteminde bankoların da vereceğiniz miktara bağlı olarak netice ortaya koyması gerekiyor. Oynayacağınız toplam mücadelelerde an bakımından ilk 4 mücadelenin çarpımında kendi vermiş olduğunuz miktarı da geri alabilmeniz olasıdır. Ücreti, oynayacağınız mücadele sayısına bağlı olarak 1 TL, 1 TL artış gösteriyor.

İddaa Sistem 0 1 6 Kaç Mücadelelik? Kaç Mücadele Tutmalı? Kaç Mücadele Tutması Gerekli?

Tahminlerin hazırlanabilmesi ve kullanılmaya başlanabilmesi için tutması amaçlanan mücadelelerin da incelenmesi gerekiyor. Bu kuponunuzda toplamda 10 maça ver verebilmektesiniz. Karşılaşmaların toplamında sistemin bünyesinde bulunan bankosuzları da çarpımınıza ilave ederek sonuca erişebiliyorsunuz.

İddaa Sistem 0 1 6 Hesaplama Programı, Bankolu Sistem

Günümüzdeki değerlere baktığımızda bu maçların her birinin tutma zorunluluğunun olmadığını bilmemin gerekmektedir. İlk olarak karşılaşmanın bünyesindeki 4 bankonun rastgele şekilde yatmaması isteniyor. Daha sonraki maçların tutması, kupondan alınacak olan miktarın artmasını sağlayacaktır. Çarpımı da önce bankolara daha sonra da tutanlara yönelik yapabilirsiniz.

 

admin
[Toplam:7    Ortalama:2.4/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir