İddaa Sistem 1 3 Nedir

Sistem 1 türü, bankolu mücadelelerle oynanan düzene sahiptir. Bundan dolayı da banko mücadele + S alanına işaretlemesi yapılarak kupon oluşturmak olasıdır. Burada ehemmiyetli olan en az 1 veyahut en fazla 3 banko mücadele tercihi yapmaktır. Yapılan 3 banko mücadelelerin her birinin netlikle tutması gerekiyor. Geriye kalan ve yazılan üç karşılaşma ise kaç tanesi tutuyorsa, ona göre kupon bedeli kazanılmaktadır. Burada ehemmiyetli olan Bankoların net tutması ve sonradan ilave eden üç mücadele karşılaşmasının ise en az 1 tanesinin tutması yönelik bir bahis türü olmaktadır.

İddaa sistem 1 3 nasıl hesaplanır? sistem nasıl hesaplanıyor

Kupon bedeli, seçimi yapılan banko mücadelelerin oranlarının toplamı üzerinden yapılır. Normalde şayet yalnızca Sist. 1 deyip, 1 banko mücadele yapıp, 3 karşılaşmayı kupona ilave edersek, 3TL ödememiz gerekiyor. Ancak 1-3 yapacağımız için kupon bedeli 4TL olmaktadır. Ödeme sistemi de buna uygun olarak yapılarak, hesaplanmaktadır. Yapılan her mücadelenin kupon bedeli, tutan mücadelelerin oranları üzerinden hesaplanmaktadır.

İddaa sistem 1 3 kupon, ikramiye, sistem hesaplama

İkramiye, seçili olan (B) mücadeleler ile ilave eden 3 mücadelenin kaç tanesinin tutacağı ile ilgilidir. Ancak kesinlikle en az 1 tanesinin tutması gerektiği de unutulmamalıdır. Böylelikle alt alta yazılan üç mücadelenin oranları çarpılarak onara göre bir kazanç bedeli çıkar.

İddaa sistem 1 3 kaç liralık? fiyatı ne kadar? ücreti kaç para?

Kupona ödenecek meblağın genel sonucunun belirlenmesi, Sistem alanında işaretleyeceğiniz 1 ve 3 rakamları, banko mücadeleler ve ilave edeceğiniz 3 maça göre tertip edir. Buna göre, ödenecek bedel 4TL olmasının sebebi, 1 ve 3 alanının işaretleniyor olmasındandır. Oynanılan mücadele sayısı da üç adet olduğu için onlar üzerinden her birine tablodan karşılığı ödenmektedir. (banko mücadele için ayrı olarak para ödenmez)

İddaa sistem 1 3 kaç mücadelelik? kaç mücadele tutmalı? kaç mücadele tutması gerekli?

Yapılan kuponun tutması için banko mücadelelerin net tutması gerekiyor. Sonrasında yazılan 3 mücadeleden en az 1’inin tutması kazanmanız için yeterli olacaktır.

İddaa sistem 1 3 hesaplama programı, bankolu sistem

Oranlarla boğuşmamak ve çok karmaşık gelebilecek sayısalları karıştırmamak için düzenli hesap tablosu bulunmaktadır. Hesaplama tablosunda kuponunuza ait tüm verileri, boş alanlara girerek, hesaplama işlemlerini yapabilirsiniz. Oranlar, hangi sistem türü, B maçları ve diğer ayrıntılar girilerek, kazacağınız bedeli hesaplayabilirsiniz.

admin
[Toplam:43    Ortalama:2.5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir