İddaa Sistem 1 4 Nedir

Banko yazılan mücadele başka bir deyişle kuponda net olarak tutacağına inandığınız karşılaşmaları yazmanız ve buna ek olarak 4 mücadele ilave etmenizdir. Sistemde 1’i işaretlemek ise ilave eden 4 karşılaşmanın en az 1’inin tutması mananına gelir. Böylelikle banko mücadeleler net meblağ ve 4 mücadeleden kaç tanesi meblağsa o kadar kazanç alınmaktadır. Başka bir deyişle oynanılan mücadele kadar bir bedel kazanılıyor.

Oynanma metodu ise, banko mücadele seçimini öncelikle yapmaktır. Sonrasında kuponda B harfinin işaretlediği karşılaşmaları seçtiğimizde Sistem 1 ile 4’ü işaretleriz. Hemen peşinden kupona 4 maç dâhil ederiz.

İddaa sistem 1 4 nasıl hesaplanır? sistem nasıl hesaplanıyor

Kuponumuz yukarıda oynama şekline göre yapıldığında kupon bedeli 5TL olmaktadır. Bunun nedeni ise alakalı alanında hem 1’i hem de 4’ü işaretlememizden dolayıdır. Bunun için özel tablo bulunur. Tahminde bulunulan maç sayısı ile Sistem alanında işaretlenen rakam değerleri, kupon bedelini direk göstermektedir.

İddaa sistem 1 4 kupon, ikramiye, sistem hesaplama

İkramiye hesaplanması oldukça kolaydır. İlk olarak kaç banko maç yaptıysanız onların oranlarını toplamalısınız. Hemen peşinden yazdığınız 4 maçtan hangileri tutmuş ise onların oranlarını da ilave etmelidir. Tüm oranların çarpımı ve sonra toplamları, ikramiye bedelini göstermektedir.

İddaa sistem 1 4 kaç liralık? fiyatı ne kadar? ücreti kaç para?

Toplamda 5TL ödenmektedir. Banko mücadeleler kupon bedeline yansımaz. Net olarak geleceği düşünülür. Tek ödenen meblağ, oynanan 4 adet mücadele sayısı ve Sistemde 1-4 alanlarının işaretlenmesidir. Her vakit kuponda B alanında işaretli olan bahislerin tutması ehemmiyetlidir. Bilhassa tür kuponlarda banko mücadelelere ödeme yapılmadan, oranları ikramiye bedeline yansıması alınacak para miktarını arttırmaktadır. Bu arada ilave eden 4 mücadelenin her birinin de tutması kazanç miktarını çok daha yükseltmektedir.

İddaa sistem 1 4 kaç mücadelelik? kaç mücadele tutmalı? kaç mücadele tutması gerekli?

Bankoların net tutması gerekiyor. Hemen peşinden sizin tahminlerinize dayalı olan 4 mücadeleden kaç tanesi meblağsa ona göre kazanç sağlayabiliyorsunuz. En az 1 tanesinin de tutması gerektiği unutulmamalıdır. Genel olarak mantıklı bir şekilde kazanmayı isteyenler, yolu izleyebilirler.

İddaa sistem 1 4 hesaplama programı, bankolu sistem

Şayet oranlarla uğraşmak istemiyor ve diğer hesaplamaları da kendiniz ele geçirmek istemiyorsanız, özel hesaplama programı kullanılabilir. Bu tür programlarda, tüm mücadele oranlarınızı yazarak, ne kadar bir kazanç ele geçirebileceğinizi hesaplamaktadır. Yaptığınız kuponunuza ait bilgileri alakalı alanlara girerek hesaplama yaptırabilirsiniz.

admin
[Toplam:56    Ortalama:2.6/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir