İddaa Sistem 1 6 Nedir

Değişik yapıda ele alınabilecek türlerden bir tanesi de olmaktadır. Genelde 1’den istenilen maça kadar banko seçim yapılır. Yapıldıktan sonra bankonun altına 6 mücadele ilave edir. İlave eden bu altı mücadelenin hangisi tutuyorsa, onların oranları ve yapılan B mücadelelerinin oranları baz alınarak kuponunuz kazanmaktadır. Kuponda işaretleme içinde banko mücadeleleri seçip örn. 4 adet banko mücadele seçip B’yi işaretlemeli sonrasında 6 mücadele yazıp, Sistem alanında 1 ile 6 rakamlarını seçmelisiniz. Böylelikle kuponunuzu oluşturabilirsiniz.

İddaa sistem 1 6 nasıl hesaplanır? sistem nasıl hesaplanıyor

Hesaplama düzenine baktığımızda, kazanan kupon bedeli ve oranların balansına bakılır. Kupona ödenecek meblağ, 6 mücadele üzerinden bakılır. Sonra “S” alanında 1 ile 6’yı işaretlediğinizden toplamda 7TL’lik bir rakam çıkmaktadır. 7TL ödeyerek, 4 B + 6 mücadelelik kupon hazırlayabilirsiniz.

İddaa sistem 1 6 kupon, ikramiye, sistem hesaplama

Örnek olarak 4 banko mücadelesi kuponumuza ilave ettik. Bu 4 mücadele net tutmalıdır. Sonrasında ilave edilen 6 mücadeleden kaç tanesi meblağsa, onların oranları çarpılır ve bir rakam ele geçirilir. Banko mücadelelerinde oranları çarpılıp çıkan rakam ile banko oranlarındaki çıkan rakamlar çarpılarak, ikramiye bedeli çıkar.

İddaa sistem 1 6 kaç liralık? fiyatı ne kadar? ücreti kaç para?

Toplamda 7TL’lik bedel çıkar. Şayet sistemde yalnızca 1’i işaretleyip 6 adet mücadele yapsaydık, o vakit 6TL ödemek gerekliydi. Ama Sistem 6’yı da seçtiğimizden toplamda 7TL ödememiz gerekiyor. Misli ile miktarı çoğaltarak, alacağımız ikramiye meblağını da yükseltebiliriz.

İddaa sistem 1 6 kaç mücadelelik? kaç mücadele tutmalı? kaç mücadele tutması gerekli?

Banko mücadeleleri dilerseniz 2 veyahut 3 veyahut 4 tane yapabilirsiniz. Kuponda 4 banko işaretlediğimizi düşündüğümüzden ve 6 mücadele ilave ettiğimizde toplamda 10 mücadele olur. 4’ünün net tutması ve geriye kalan 6 mücadeleden kaç tanesi tutuyorsa, o kadar ikramiye bedeli almaktayız. Böylelikle genel manada kazanacağımız miktarda, tutan mücadelelerin oranları üzerinden hesaplanmaktadır.

İddaa sistem 1 6 hesaplama programı, bankolu sistem

Ne kadar para alacağımızı, ikramiye ayrıntıları ve diğer bilgileri, hesaplama programı üzerinden ele alabiliriz. Oynadığımız kupondaki tüm bilgileri alakalı alanlara girmek konuda bilgilenmemizi sağlayacaktır. Banko mücadeleleri, sistem alanını, oynadığımız 6 mücadelesi, yatırılan bedeli girdiğimizde, otomatik işlem koyularak, bilgi sunulur. Bunlara göre ne kadar kazanacağımıza ait bir bilgi alabiliriz. Ayrı olarak kupona ne kadar yatıracağımızda yeniden bu program üzerinden öğrenilebilir.

admin
[Toplam:32    Ortalama:3/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir