İddaa Sistem 1 8 Nedir

8 mücadelelik tahmin oluşturma işlemini sistem üzerinden yapmak istiyorsanız, buna uygun bir düzeni uygulayabiliriz. Örnek olarak 3 mücadelelik Banko mücadele yapıp, sonrasında 8 maçı ilave edip, toplamda 11 maçlık kupon oynanabilir. Lakin kuponu oynarken ve kupona bedel öderken, banko(B) maçlar için ayrı olarak ödeme yapılmaz. Yalnızca seçilen 8 maç için bir ödeme yapılır. Sistem alanına gelip, 1-8 rakamlarını işaretleyerek ve banko maçlarınız içinde B alanını işaretleyerek, kuponunuzu hazırlayabilirsiniz.

İddaa sistem 1 8 nasıl hesaplanır? sistem nasıl hesaplanıyor

Sistem türlerinin hesaplanması, oynadığımız toplam 8 maç üzerinden ve işaretlediğiniz alanı ile paraleldir. Başka bir deyişle 8 maç oynadığınız ve Sistem alanından 1 ile 8’i işaretlediniz. Böylelikle toplamda 9TL’lik rakamı kupon bedeli olarak ödeyerek, tahmininizi oluşturabilirsiniz.

İddaa sistem 1 8 kupon, ikramiye, sistem hesaplama

Kazanmayı tasarıladığınız ikramiye için B başka bir deyişle banko maçlar ehemmiyetlidir. Size kupon bedelinde ödemediğiniz lakin ikramiyede oranlarının geleceği net maçlar olarak düşünebilir. Kazanacağınız miktarda banko maçların oranlarının çarpımlarından oluşan sayı alınır. 5.00 olsun. Oynadığınız 8 maçın 5’inin toplamı de 10.00 olsun. İki oran çarpılarak kazanacağınız ikramiye meblağı çıkar.

İddaa sistem 1 8 kaç liralık? fiyatı ne kadar? ücreti kaç para?

Kupona ödeyeceğiniz miktarı hesaplarken, tablosu incelenir. Biz 8 maçı seçtik. Bunun için 8 toplamda maç hizasında hem 1’in hem de 8’in karşılığının toplamlarını alırız. Böylelikle 8+1 = 9TL miktarında bir kupon bedeli karşımıza çıkmaktadır.

İddaa sistem 1 8 kaç maçlık? kaç maç tutmalı? kaç maç tutması gerekli?

Şimdi kuponda 8 maç yazdık ve ayrıca yazdığımız 3 banko maç bulunuyor(bankolar isteğe göre değişebilir. Burada 8 maçın kaç tanesi tuttuysa onlar bizim için ikramiye bedelidir. Fakat banko maçların kesin tutması gerekiyor. Şayet 1 banko maç tutmazsa, tüm 8 maç tutsa bile ikramiye kazanamayız. Bundan dolayı da kesin olarak bakacağımız B maçları oynamamız, kazanmamız için ehemmiyetlidir. Şayet 8 maçtan 3 tanesi veyahut birkaç tanesi yatsa da biz yeniden ikramiye tutan kadar olandan kazanmaktayız.

İddaa sistem 1 8 hesaplama programı, bankolu sistem

İkramiye bedeli ya da kupona ne kadar yatıracağımız hususunda kimi programlar kullanılabilir. Programlar aracılığı ile yapacağımız bahisler, bize pek çok açıdan pozitif tesir sağlayacaktır. Böylelikle ne kadar kazanacağımızı ya da ödeyeceğimizi, programda yer alan alanları kuponumuza göre doldurarak belirleyebiliriz.

admin
[Toplam:52    Ortalama:2.5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir