İddaa Sistem 1 9 Nedir

Kuponumuzda 9 mücadele oynayarak, oldukça iyi kazanç sağalmak istiyoruz. Bunu da sistem üzerinden tek mücadeleden veyahut birkaç mücadeleden yatma derdi olmadan istiyoruz. Bunun için kupon alanında en az 3 banko mücadele seçmemiz gerekiyor. Banko mücadelenin altında da 9 mücadelesi seçebiliriz. Böylelikle hazırladığımız bir kupon içinde toplamda 12 adet mücadele olur. Bu mücadelelerde olabilmesi için hem 1’i hem de 9’u işaretleyerek, kuponu hazırlayabiliriz. Banko içinde B alanın işaretlememiz gerekiyor.

İddaa sistem 1 9 nasıl hesaplanır? sistem nasıl hesaplanıyor

Hesaplama faaliyetlerini gerçekleştirebilme hesabına izlenmesi şart olan bir takım adımlar vardır. Öncelikle oynadığımız maç sayısı olan 9’u baz almalıyız. Banko maçlar buna dahil değildir. Oynadığımız maç sayısının karşılığında Sistem alanına bakmalı ve oradan 1 ile 9’un karşılığına bakmalıyız. 1 : 9 iken 9 ise 1 olarak tabloda görülür. Böylelikle toplamları 10TL olarak, kupon bedeli ortaya çıkar.

İddaa sistem 1 9 kupon, ikramiye, sistem hesaplama

Kazanç hesaplamaları, banko maçların net olarak tutacağınızı düşündüğümüzde oranları ile hesaplanır. İlk banko maçların oranlarının toplamını 7.00 yapalım. Oynadığımız 9 maçın ise 6’sının geldiğini düşünelim. Bunların oranları da 15.00 olsun. Böylelikle bizim 105TL’lik ikramiyemiz olur. Kolay krokide şekilde hesaplama yapabilerek, ikramiyeyi çıkarabiliriz. Başka bir deyişle oranların çarpımından ele geçirilen toplamlar, banko ve 9 maçın oranlarının çarpımı ile ortaya çıkan rakam, ikramiye bedelini ortaya koymaktadır.

İddaa sistem 1 9 kaç liralık? fiyatı ne kadar? ücreti kaç para?

Ödeyeceğimiz fiyatlar,  tablosuna göre yapılır. Dilersek misli ile miktarı arttırarak, ele geçireceğimiz kazancı yükseltebiliriz. Toplamda 10TL’lik kupona bedel öderiz. Banko maçlar buna dahil değildir. Yalnızca 9 maç için meblağ öderiz. İkramiye alacağımız vakitte banko maçların oranları ikramiyeye yansımaktadır.

İddaa sistem 1 9 kaç maçlık? kaç maç tutmalı? kaç maç tutması gerekli?

Yüzde yüz B mücadeleleri tutmalıdır. Bu 3 veyahut 5 olur şayet B alanında mücadele ilave ettiyse her türlü gelmelidir. Oynadığımız 9 mücadelenin hepsi gelse ve banko mücadelenin 1’i gelmese dahi bahis iptal edilir. Bundan dolayı bankolar net gelmeli ve diğer 9 mücadeleden ise kaç tanesi geliyorsa, o kadar bir kazanç sağlanır.

İddaa sistem 1 9 hesaplama programı, bankolu sistem

Tüm hesaplamaları, kupondaki bilgilerinizi girerek hesaplatabileceğiniz özel programlar bulunuyor.

admin
[Toplam:11    Ortalama:2/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir