İddaa Sistem 2 4 Nedir

Toplamda kuponumuza kattığımız 4 mücadelesi temsil eden ve bunun üzerinden sistem oynadığımız tür olmaktadır. 2 alanını işaretlediğimiz için kesinlikle 4 mücadeleden 2 tanesinin tutması gerekmektedir. Böylelikle ikramiye alabiliriz. Bunu kupon üzerinde oynamak için 4 mücadelesi yazmalıve kuponun alt bölümünde yer alan Sist. bölümünden 2’yi işaretlemeliyiz.

İddaa sistem 2 4 nasıl hesaplanır? sistem nasıl hesaplanıyor

Hesaplama tablosuna baktığımızda öncelikle 4 mücadelesi baz almamız gerekiyor. 4 adet mücadele üzerinden S: 2’nin karşılığına bakmak gerekiyor. Böylelikle kupon bedelini 6TL olarak ödeyebiliriz. Buna uygun olarak tahmini yapabiliriz. Banko mücadele seçimi yapmışsanız onun için ayrı olarak ödeme yapılmaz. Banko mücadeleler net gelecek olan tahminler olarak düşünülmelidir. Tuttuğu düşünülerek diğer 4 maçı yazar ve 2 oynarsınız.

İddaa sistem 2 4 kupon, ikramiye, sistem hesaplama

İkramiyelerin hesaplanması ise en az 2 maç tuttuysa onların hesaplanmaları üzerinden şekillenir. Fakat şayet 4 maçın her birini tutturduysanız, o vakit 2’şer kombinasyonlar üzerinden tutan maçların oranları çarpılır hem de tüm maçların oranları birbiri ile çarpılarak, ücret ortaya çıkar. Bu vaziyette da kazanacağınız meblağ belli olmaktadır.

İddaa sistem 2 4 kaç liralık? fiyatı ne kadar? fiyatı kaç para?

Toplamda dört maça sahip kuponda, Sistem 2’yi işaretlerseniz ödeyeceğiniz miktar 6TL olur. Oynanılan maç sayısı tutarı değiştirecektir. Eğer 5 karşılaşma olsaydı o zaman 10TL ödenmesi gerekecektir. Her hesaplama, sistem için tertip eden özel tablo ile yapılmaktadır.

İddaa sistem 2 4 kaç maçlık? kaç maç tutmalı? kaç maç tutması gerekli?

Asgari 2 maç tutmalıdır. Tutan maçların oranları üzerinden çarpım yapılarak ikramiyeniz belli olur. Toplamda tüm maçların tutması alacağınız miktarı yükseltecektir. Zira örnek olarak ele alındığında XYZW maçlarında, XxY, XxZ, XxW, YxZ, YxW, ZxW olarak kupon üzerinden hesaplama yapılmaktadır. Temelde kazanmak için ehemmiyetli olan mücadele sayısının daha fazla olmasını sağlamaktır. Tek mücadeleden yatmamak için tür bahisler ideal kurtarıcı olabiliyor.

İddaa sistem 2 4 hesaplama programı, bankolu sistem

Hesaplama ile ilgili kafanız karışıyorsa, program kullanabilirsiniz. Bu programlar, hazırladığınız kuponun bir takım rakamsal ayrıntılarını sizden ister. Kaç mücadele oynadığınız, banko mücadele var mı, misliyi işaretlediğiniz mi veyahut hangi sistemlerde oynuyorsunuz gibi bir hayli ayrıntı, hesaplama yapılabilmesi için sizden istenmektedir

admin
[Toplam:87    Ortalama:2.6/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir