İddaa Sistem 3 4 5 6 7 8 Nedir

Normal ve bankolu olarak ayrılan sistem kişinin daha çok kazanç ele geçirmesini sağlayan kupondur diyebiliriz.  Ödeyeceğiniz kupon bedelini toplamak için internette küçük bir araştırmayla tablo bulabilir, buna göre kupon fiyatını belirleyebilirsiniz.

İddaa Sistem 3 4 5 6 7 8 Nedir? Nasıl Oynanır?

Bunun tek çeşitten oluşmadığını söylemeliyiz. Zira 1 9, 1 5 veyahut 1 6 gibi değişik seçenekleri vardır. Örnekle daha teferruatlı izah etmek gerekirse 4 banko olduğunu düşündüğümüz mücadele yazdık. Bunları da banko olarak belirttik ve bunun haricinde 6 mücadele daha yazıyoruz. Kupon bedeli olarak ödediğimiz rakam 6 TL olur. Şayet siz yazdığınız tüm müsabakaların kazanacağına inanıyorsanız bu kupon için 1 TL daha vererek kazancı arttırabilirsiniz.

İddaa Sistem 3 4 5 6 7 8 Nasıl Hesaplanır? Sistem Nasıl Hesaplanıyor?

Çok kolay bir anlatımla sistem hesaplamaları için yapmanız şart olan banko olarak yazdığınız mücadelelerin oranlarını birbiriyle çarpmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Burada dikkat edilmesi şart olan bahise kaç tane yarışma yazarsanız yazın yalnızca banko gördüğünüz ve işaretlediklerinizin oranlarını dikkate almanız gerekiyor. Misli vaziyetlerde da ücret değişiyor.

İddaa Sistem 3 4 5 6 7 8 Kupon, İkramiye, Sistem Hesaplama

İddaada yaptığınız kuponun tutması halinde alacağınız ikramiye bedelini de kolayca hesaplayabilirsiniz. Şayet oynadığınız tüm mücadeleler meblağsa, başka bir deyişle banko haricindeki mücadeleleri da doğru tahmin ederseniz mücadele oranlarının çarpımı kadar kazanç sağlamak için, oynadığınız yarışma sayısını da sistem bölümüne işaretlemeniz gerekiyor.

İddaa Sistem 3 4 5 6 7 8 Kaç Liralık? Fiyatı Ne Kadar? Ücreti Kaç Para?

5 müsabakalık bir kupon yaptığınızı düşünelim. Şayet tüm mücadeleleri doğru tahmin ederseniz bütün oranların çarpımı sizin kazancınız olacaktır. Üstelik bu kupon için verdiğiniz meblağ banko mücadelelerin birbiriyle çarpımı kadar olacaktır. fiyatı hesaplamak için hesaplama tablosunu da kullanabilirsiniz.

İddaa Sistem 3 4 5 6 7 8 Kaç Mücadelelik? Kaç Mücadele Tutmalı? Kaç Mücadele Tutması Gerekli?

Bu oyunda en az 3 mücadelenin tutması gerekiyor. Başka bir deyişle 3 banko mücadelesi bilirseniz kuponunuz tutmuş sayılıyor. Kazancınızın katlanması diğer müsabakaları da kazanmış olmanıza bakıyor. En büyük kazanç 8 mücadeleyi de bilenin oluyor.

İddaa Sistem 3 4 5 6 7 8 Hesaplama Programı, Bankolu Sistem

Diğer yazılan müsabakalara göre daha garanti olan mücadelelere banko tecrübe ediyor ve banko işaretlemek yaptığımız kupon için ödediğimiz fiyatın düşmesini sağlıyor. Bu yüzden kuponu sistem tablosunda bankolu mücadelelere göre toplayabiliyorsunuz.

admin
[Toplam:72    Ortalama:2.8/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir