İddaa Sistem 3 5 Nedir

Kazanma talihinizin arttığı bir özellik olan sistem, kendi içerisinde değişik kolonlar oluşturmaya yarayan bir oyun şeklidir diyebiliriz. Bunlardan biri olan 3 5’de size doğru mücadelelerle mükemmel kazançlar sağlayabilir. Nasıl oynandığını ve nelere dikkat faktörüz gerektiğini öğrenerek siz de artık daha kazançlı çıkabilirsiniz.

İddaa Sistem 3 5 Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Sistem alanında kaçı işaretlerseniz doğru düşünme sayınızın o kadar olması gerekiyor. 3 5 için de 3 işaretlemeniz şart olan sayıdır. Başka bir deyişle siz 5 tane yarışma yazsanız bile iki tanesini doğru düşünememe hakkına bu şekilde sahip oluyorsunuz. Yalnızca 3 müsabakayı doğru bilmeniz vaziyetinde kuponunuz geçerli sayılıyor.

İddaa Sistem 3 5  Nasıl Hesaplanır? Sistem Nasıl Hesaplanıyor?

Şayet toplamak istediğiniz sizin bu kolondan ne kadar kazandığınızsa o vakit kolon bedeliyle beraber doğru düşündüğünüz mücadelelerin ne kadar orana sahip olduğunu buluyor ve çarpıyorsunuz. Çıkan netice size kazancınızı gösterecektir. Tabloya bakarak toplama yapmak neticesi bulmak için size kolaylık sağlayacaktır.

İddaa Sistem 3 5 Kupon, İkramiye, Sistem Hesaplama

Kolon fiyatını bulmanın kolay olduğunu söylemiştik. Bunun için yarışma oranlarına dikkat faktörüz ehemmiyetli. Ayrı olarak tüm müsabakaları bilmeniz vaziyetinde kazandığınız oran artacaktır. Örnek vermek gerekirse 8 müsabakayı bildiniz fakat sistem oranını düşük yazarsanız kazancınız düşük olacağından bunu da 8 yapmalısınız.

İddaa Sistem 3 5 Kaç Liralık? Fiyatı Ne Kadar? Ücreti Kaç Para?

Toplama işlemi için misli oynayıp oynamadığınıza karar vermeniz gerekir. Ayrı olarak 1 kupon daha işaretlerseniz hesaplama bölümünde farklık yapılacaktır. Sizin seçtiğiniz sistem sayısı ve oynadığınız maça bağlı olarak bir hesaplama ortaya çıkacaktır.

İddaa Sistem 3 5 Kaç Mücadelelik? Kaç Mücadele Tutmalı? Kaç Mücadele Tutması Gerekli?

3 5 oynamak için kolonlara 5 müsabaka girmelisiniz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi tutması gereken müsabaka sayısı üç olarak belirlenmiş. Ancak daha çok kazanç sağlamanız sizin daha çok kazanç ele geçirmenizi sağlayacağı için ne kadar doğru tahminde bulunursanız o kadar iyi oluyor.

İddaa Sistem 3 5 Hesaplama Programı, Bankolu Sistem

Şayet 3 5 oynamak istiyor ama hesaplama bölümünde hata yapacağınızı düşünüyorsanız, bunu toplayacak ve size sonucu verecek olan programları kullanabilirsiniz. Banko oynarken dikkat faktörüz gereken de banko olarak belirttiğiniz müsabakaların kesinlikle tutması gerektiğidir. Bunlardan biri dahi tutmazsa oynadığınız oyun boşa gitmiş olacak ve doğru düşünememiş olacaksınızdır.

admin
[Toplam:32    Ortalama:2.5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir