İddaa Sistem 4 5 6 7 Nedir

İddaa sevenler için oldukça güzel bir seçenek olan sistem, daha keşfetmemiş olanların çok iyi kazanç sağlayabileceği bir oyun şeklidir. Ama evvelce oynamadıysanız, başlangıçta size karışık gelebilir. Metodu kavradıktan sonra kolaylıkla oynayabilir, kazandığınızı gördükçe, oyundan daha da keyif alabilirsiniz.

İddaa Sistem 4 5 6 7 Nedir? Nasıl Oynanır?

Bu metodu oynamak için en az 4 müsabaka belirlemelisiniz. Belirlediğiniz bu 4 maça güveniyor olmanız ve net tutacağından emin olmanız gerekiyor. Üzerine oynayacağınız mücadele sayısı ne kadar olursa olsun bu 4’ünü netlikle tutturmanız kuponun kazanması için önemli.

İddaa Sistem 4 5 6 7 Nasıl Hesaplanır? Sistem Nasıl Hesaplanıyor?

Eğer 5, 6 ya da 7 müsabakayı da doğru tahmin etmeniz durumunda kazanç miktarı değişecektir. Burada bilinmesi koşul olan 20 tane 4 mücadelelik, 15 tane 5 mücadelelik, 10 tane 6 mücadelelik ve 5 tane de 7 mücadelelik kupon yaptığınızı bilmeniz gerekiyor. Başka bir söylemle toplama yaparken de 20 artı 7 artı 1 olarak topladığımızda karşımıza 28 lira çıkıyor.

İddaa Sistem 4 5 6 7 Kupon, İkramiye, Sistem Hesaplama

Toplama yapmak istiyorsanız, kaç mücadele ve kaç kupon yaptığınıza bakmanız, tüm bu oranları çarpmanız ve çıkan neticesi ödemeniz gerekecektir. İkramiye kazanmanız için netlikle banko saydığınız mücadeleleri bilmelisiniz. Ters durumda kolonunuz geçersiz sayılacaktır.

İddaa Sistem 4 5 6 7 Kaç Liralık? Ücreti Ne Kadar? Fiyatı Kaç Para?

Ücret hesaplaması için tabloya bakabileceğinizi söylemiştik. Mücadelelerin sayısı burada hesaplama yapmak için önemlidir. Toplam rakam kuponun 28 TL tuttuğunu gösterir. Ancak kazancınız doğru bildiğiniz mücadelelere göre farklılık gösterir. 4 müsabakayı bildiğiniz zaman alacağınız ikramiye ile 7 müsabakanın hepsini bildiğinizde alacağınız ikramiye farklıdır.

İddaa Sistem 4 5 6 7 Kaç Mücadelelik? Kaç Mücadele Tutmalı? Kaç Mücadele Tutması İhtiyaç duyulan?

En az 4 bahisin bilinmesi gerekiyor. Başka bir söylemle 4 müsabakayı doğru bilirseniz kuponunuz kazanmış sayılacağı için yazdığınız diğer kalan mücadeleleri bilmeseniz de oluyor. Ancak yukarıda da dediğimiz gibi kazancınız bildiğiniz mücadele sayısıyla doğru orantılı olduğundan, yine de ne kadar bilirseniz ikramiyeniz o kadar artıyor.

İddaa Sistem 4 5 6 7 Hesaplama Programı, Bankolu Sistem

Hesaplamayı yapabilecek geliştirilmiş yazılımlar, maç sayınızı ve oranlarını girdiğinizde size net bir netice söylüyor. Banko oynadığınız maçlarda da banko yazdığınız müsabakaların kesin olarak doğru bilinmiş olması gerekiyor.

admin
[Toplam:36    Ortalama:2.9/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir