İddaa Sistem 4 6 Nedir

İddaada yatırmış olduğunuz bir takım kuponların tek mücadeleden yattığını mı görüyorsunuz? Bunun için canınız sıkılıyor, veyahut bahis yapmaktan vaz mı geçiyorsunuz? Size sistem seçeneğini önerebilir ve değer verdiğiniz oyunların tek mücadeleden yatmasına müsaade etmeyeceğinizi söyleyebiliriz. Vakit içerisinde kavrayabileceğiniz bu oyun çeşidi, sizi avantajlı hale getirecektir.

İddaa Sistem 4 6 Nedir? Nasıl Oynanır?

Oyunun mantığını kavradıktan sonra çeşitlerini de kavrayabilirsiniz. Zira temelde hep aynıdır. Örnek vermek gerekirse söz edeceğimiz 4 6 üzerinden gidebiliriz. 4 6 oyunu en az 4 mücadelenin doğru düşünülmesi vaziyetinde kazanan sayılabileceğiniz bir oyun türüdür.

İddaa Sistem 4 6 Nasıl Hesaplanır? Sistem Nasıl Hesaplanıyor?

Toplama yaparken 5 tane 4’lü kupon ve 1 tane 6’lı kupon yaptığınızda bunların çarpımını alıyor ve birle topluyorsunuz. Hesaplamanın neticeninde çıkan rakam, kuponu yatırırken ödeyeceğiniz miktar oluyor. Misli gibi vaziyetler etkilese de mislini hesaplamak da zati kısa sürüyor.

İddaa Sistem 4 6 Kupon, İkramiye, Sistem Hesaplama

Bu oyunda kuponlar yapılırken sistem alanının kesinlikle işaretlenmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Ters takdirde yatırdığınız kolon boşa gider ve tek mücadelesi bilemeseniz bile yatarsınız. Şayet ikramiyenizi hesaplamak istiyorsanız, toplam kolon sayısında yer alan yarışma oranlarının birbiriyle tek tek çarpılması gerekiyor. Çıkan netice size kazancınızı verecektir. Ancak bildiğiniz mücadele sayısıyla da kazanç değişebilir. Başka bir deyişle 4 6 kuponunda yalnızca 4 maçı bildiğinizde değişik, 6 maçı ansızın bildiğinizde farklı para alırsınız.

İddaa Sistem 4 6 Kaç Liralık? Fiyatı Ne Kadar? Ücreti Kaç Para?

Ücret mananında tablodan yardım alınabileceğini söylemiştik. Alt kuponlarla beraber çarpılan sonuç size kaç lira yatırmanız gerektiğini verecektir. Bunun için hazırlanmış programları da kullanabilirsiniz.

İddaa Sistem 4 6 Kaç Maçlık? Kaç Maç Tutmalı? Kaç Maç Tutması Gerekli?

Oyunda bilmeniz şart olan müsabaka sayısı en yüksek 4 olarak belirlenmiştir. Fazlasını bilmeniz artı olurken bunun altında müsabaka bilmeniz kuponun yatmasına kapı aralayacaktır. O nedenle sistemler iyi seçilmiş olmalı, güvendiğiniz maçların sayısını iyi hesaplamalı ve kolonları daha sonra doldurmalısınız.

İddaa Sistem 4 6 Hesaplama Programı, Bankolu Sistem

Banko oyun, isminden da anlayabileceğiniz gibi garanti altına aldığınız, güvendiğiniz oyundur. Net olarak bileceğinize inandığınız müsabakalar için banko alanını işaretleyebilirsiniz. Ama bu müsabakaların net sizin düşündüğünüz gibi sonuçlanması gerekir. Ters vaziyetinden oynadığınız oyundan bir kazanç ele geçiremeyeceğinizi söyleyebiliriz.

admin
[Toplam:19    Ortalama:2.8/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir