İddaa Sistem 5 2 Nedir

Belirlediğiniz sistem kadar mücadele tuturmanız ve geri kalan mücadelelerde yatmanız halinde yeniden de para kazanabileceğiniz oyuna iddaada sistem denmektedir. Bu oldukça karlı oyunu bahis severlerin bir çoğu oynar ve tek müsabakadan yatma vaziyetini yaşamaz. Siz de daha tecrübe etmediyseniz, oyunu tecrübe ederek daha kazançlı çıkabileceğinizi farkedeceksiniz.

İddaa Sistem 5 2 Nedir? Nasıl Oynanır?

Kuponu hazırlamak için kendinize banko belirlemelisiniz. Başka bir deyişle tutacağından emin olduğunuz kimi müsabakalar belirlerseniz kuponu hazır hale getirmek çok daha kolay olacaktır. Daha sonrasında sistemde 5 2 kutucuğunu kesinlikle doldurmalısınız. Bunun manası sizin en az 2 yarışma bilmeniz halinde kazanabilmenizdir.

İddaa Sistem 5 2 Nasıl Hesaplanır? Sistem Nasıl Hesaplanıyor?

Toplama yapmak için 5 adet 5’li kuponun ve bir adet ikili kuponun olduğunu bilmelisiniz. Zira yol sayesinde değişik kolonlara müsabaka yazmış oluyorsunuz. Bunların çarpımı size ödeyeceğiniz fiyatı verirken, müsabaka oranlarının çarpımı da size toplamda kupondan alacağınız miktarı veriyor.

İddaa Sistem 5 2 Kupon, İkramiye, Sistem Hesaplama

Hesaplamak istediğiniz kuponun ikramiyesini öğrenmek için kaç müsabaka yazdığınızdan ziyade, yazdığınız müsabakalardan kaçını tutturduğunuz ehemmiyetlidir. Zira yalnızca doğru düşündüğünüz maçların oranlarını çarparsanız doğru neticeye erişmiş olursunuz. Ters takdirde ikramiyeyi yanlış bulma ihtimaliniz vardır. Bunun için web sitesinde yer alan bir takım programları da kullanabilir, kazancınızı öğrenebilirsiniz.

İddaa Sistem 5 2 Kaç Liralık? Fiyatı Ne Kadar? Ücreti Kaç Para?

Fiyat hesaplamak için ihtiyacınız olan kolon ve mücadele sayısını bilmek. Bunun bir çeşit kombinasyon olduğunu bilirseniz, hesaplamanız da o kadar doğru olacaktır. Ancak bunu yaparken misli işaretleyip işaretlemediğinize dikkat faktörüz gerekiyor. Yoksa misli işaretlerseniz kupon bedeli katlanıyor ve ödediğiniz rakam daha değişik oluyor.

İddaa Sistem 5 2 Kaç Mücadelelik? Kaç Mücadele Tutmalı? Kaç Mücadele Tutması Gerekli?

Tutması şart olan en yüksek yarışma sayısını söyleyecek olursak bunun 52 için, iki olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki daha fazlası her vakit için daha fazla kazanç mananına geliyor. Ancak siz yalnızca bir müsabakayı kazanırsanız rastgele bir ikramiye alamayacaksınız. Bu yüzden banko iki mücadelenizin olması gerekiyor.

İddaa Sistem 5 2 Hesaplama Programı, Bankolu Sistem

Bildiğiniz üzere sistemleri bankosuz olarak da oynayabilirsiniz. Hem de bundan miktar olarak daha iyi kazançlar ele geçirilmesi dahi olasıdır. Lakin burada önem vereceğimiz tabloya bakarak hesaplama yapmaktır. Alacağınız miktar bu tablodaki oranlara göre farklık gösterecektir.

admin
[Toplam:2    Ortalama:3.5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir