İddaa Sistem 5 3 Nedir

Yarışma kaybına imkan tanıyan bir oyun olan sistem, tüm müsabakaları doğru düşünmeseniz dahi kazanç sağlaması açısından avantajlıdır. Hiç düşünmediğiniz, ters biten bir mücadele olduğu vakit tahmini olarak % 80 civarında insan kuponlarından olmaktadır. Ancak bu metot sayesinde bu oran gittikçe azalmakta, bahis severler daha karlı çıkmaktadır.

İddaa Sistem 5 3 Nedir? Nasıl Oynanır?

5 3 oynamak istiyorsanız en yüksek yarışma sayısını bilecek, hemen peşinden kuponu nasıl işaretlemeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Bu oyun size 5 müsabaka içerisinde en az 3 bilme hakkı tanıyan, kazancınızı da buna göre toplayabileceğiniz bir oyundur. Başka bir deyişle içerisinde 5 tane 5’lik maç ve bir tane 3’lük müsabaka barındırır.

İddaa Sistem 5 3 Nasıl Hesaplanır? Sistem Nasıl Hesaplanıyor?

Doğru tahminlerinizi yapmadan önce toplama işlemini halletmek istiyorsanız bankolu mu yoksa bankosuz mu oynadığınızı gözden geçirmelisiniz. Şayet bankosuz oynadıysanız burada devreye girecek olan tablodur. Tablodan faydalanarak maç ve kolon sayısını, aynı bir kombinasyon gibi çarparak hesaplayabilir, veyahut bunun için hazır programları kullanabilirsiniz.

İddaa Sistem 5 3 Kupon, İkramiye, Sistem Hesaplama

Şayet 5 3 işaretlemişseniz, ikramiyenizi de belirleyebilmeniz kolaydır. Ama bunu mücadelelerin hepsi neticeye erişmeden yapamazsınız. Zira ikramiye sizin doğru düşündüğünüz mücadele oranlarıyla bulunabilir. Tutan mücadele oranlarının toplamıyla birlikte tutan mücadele sayısına ihtiyacınız vardır ve bunu sistem rakamı kadar kendsiyle çarpmanız ele geçirdiğiniz kazancı verecektir.

İddaa Sistem 5 3 Kaç Liralık, Fiyatı Ne Kadar, Ücreti Kaç Para?

Bu kuponun fiyatı de oynadığınız kolonlarla hesaplanacaktır. Bankosuz oynadığınızı düşünerek, tabloya bakarak önce maç sayısına sonra da sistem sayısına bakıp, bunların kesiştiği noktayı inceleyebilirsiniz. Bu alan size kolonunuzun fiyatını verecektir.

İddaa Sistem 5 3 Kaç Maçlık? Kaç Maç Tutmalı? Kaç Maç Tutması Gerekli?

Ne kadar tutması gerektiğini sistemin ismine bakarak da anlayabilirsiniz. 5 3 dediğimiz bir yöntem de bilmeniz şart olan en az müsabaka sayısı 3’tür. Başka bir deyişle sizin oynadığınız maçların içerisinden en az 3 tane tutturmanız gerekiyor. Daha fazlasını tutturmanız, daha da kazanmanızı sağlıyor.

İddaa Sistem 5 3 Hesaplama Programı, Bankolu Sistem

İddaada buna benzer oranları hesaplamak için geliştirilmiş olan yazılımlar var. Bunlar sizi büyük bir uğraştan kurtarıyor ve bankolu ya da bankosuz oyununuza göre ayrı hesaplamalar ortaya çıakrtarak, kaç para vermeniz gerektiğini, kazancınızı size söylüyor.

admin
[Toplam:8    Ortalama:3.1/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir