İddaa Sistem 6 Nedir

Düşündüğünüz spor mücadelelerinde oyuncuya yanılma hissesi bırakan ve ne kadarlık bir yanılma hissesi bıraktığını da değişik seçeneklerle izah edeceği bir tabloya sahip olan yola iddaada sistem oyunları denmektedir. Bu oyunlar, oyuncuların daha avantajlı çıkması, tek mücadeleden kayıp yaşamaması üzerine hazırlanmıştır. Kendi içerisinde bir hesaplama yolu olması, temel düzeyde anladıktan sonra kolayca bu oyunu oynamanıza olanak verir.

İddaa Sistem 6 Nedir? Nasıl Oynanır?

İlk olarak oynamak için kendinize belirleyeceğiniz mücadelelerin 6 tanesinin garanti olmasına önem vermelisiniz. Zira bu yol, siz ne kadar mücadele yazarsanız yazın asgari 6’yı bilmeniz halinde size kazandıracak bir metottur.

İddaa Sistem 6 Nasıl Hesaplanır? Sistem Nasıl Hesaplanıyor?

Ne kadar tuttuğunu bulmak için tabloyu kullanacaksınız. Tabloda yukarıdan aşağıya doğru uzanan sütunlarda sistem alanı işaretlemesi bulunuyor. Soldan sağa doğru giden satırlarda da düşündüğünüz, başka bir deyişle kupona işaretlediğiniz toplam mücadele sayısı bulunuyor. İşte sütun ve satır olarak kesişme noktaları da size ödeyeceğiniz fiyatı vereceğinden, tablodan istifade etmesi son derece kolay.

İddaa Sistem 6 Kupon, İkramiye, Sistem Hesaplama

Tabloyu kullanarak fiyatı bulabilirsiniz ancak oyunlar sonuçlanmadan ikramiyeyi bilemez, ancak bir öngörüde bulunabilirsiniz. Zira ikramiye sizin doğru bildiğiniz müsabakaların oranlarının çarpımından bulunacaktır. Ayrı olarak misli yazıp yazmamanızda bu vaziyeti değiştirecek etkenlerden biridir. Kuponunuzda yer alan tüm oyunların bitmiş olmasından sonra kazancı siz de bulabilirsiniz.

İddaa Sistem 6 Kaç Liralık? Fiyatı Ne Kadar? Ücreti Kaç Para?

Size tabloyu kullanarak nasıl bir toplama yapacağınızı yukarıda anlattık. Aslında yalnızca 6 oyunu için, bu tabloyu kullanmaya çok gerek de olmayabilir. Zira başka rastgele bir değişken olmadığı için yani 3 4 5 gibi kombinasyonlu olmadığı için ödeyeceğiniz meblağ 6 + 1’den 7 TL olacaktır.

İddaa Sistem 6 Kaç Maçlık? Kaç Maç Tutmalı? Kaç Maç Tutması Gerekli?

Tutturacağınız oranlar ve ne kadar yarışma işaretlediğiniz ehemmiyetli olmasa da en yüksek olarak bilmeniz şart olan müsabaka 6 olduğu için, 6 sayısını garanti almak yerine maç işaretlerden dikkatli olmalısınız. Hem oranları düşük olmayan hem de kazanacağına inandığınız 6 mücadele işaretlemeniz gerekiyor.

İddaa Sistem 6 Hesaplama Programı, Bankolu Sistem

Hesaplama programı, tabloyu bakarak bunu kavrayamayan veyahut uğraşmayak istemeyen bahis severler için internette bulunuyor. Banko oynadığınız vaziyetlerde da garantici mücadelelere yönelmeli, ama oranının da 1.05 gibi düşük olmamasına dikkat etmelisiniz.

admin
[Toplam:59    Ortalama:2.5/5]

2 yorum

  1. Sistem 6 oynadım 7 maç var kuponda kaç tanesi tutması gerekiyor yardımcı olun lütfen

  2. Ben sistem 6 oynadım ve 8 maçlık bir kupon oynadım mesela 1 maçtan yattım ne olur ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir