İddaa Sistem 7 2 Nedir

Sistem oyunu, iddaa programında bir stil olarak bilinir. Tek kuponda çoklu kupon oluşturma bahtı bu stil oyunda olasıdır. Oyun oynandığında, kuponda kaybeden sonuçlar olabilir ve buna karşın kazanç yatmış kabul edilmez. Bu stil oyuncuya her vakit kazanma ihtimalini açık meblağ.

İddaa Sistem 7 2 Nedir? Nasıl Oynanır?

Sistem 7 2 demek, 7 mücadelede en az 2 mücadelenin bilinmesi gerektiğini ifade eder. Başka bir deyişle siz 7 maça kupon yaparsanız, en az 2 mücadelesi bilirseniz de kuponunuz size para getirmiş olur.

İddaa Sistem 7 2 Nasıl Hesaplanır? Sistem Nasıl Hesaplanıyor?

Hesaplama hesabına isterseniz tablo isterseniz de kupon oluştururken hesaplama seçenek edebilirsiniz. Tabloda en fazla 12 mücadele ve 12 seçim bulunur. Başka bir deyişle en fazla 12 karşılaşma ve 12 olasılık artı talihi seçilebilir. Bu oyun için sol taraftan 7, üst taraftan da 2 seçilmelidir. Zira sol tarafta 7 karşılaşma, üst tarafta da 2 kazanma seçeneği işaretlenmiş olmaktadır.

İddaa Sistem 7 2 Kupon İkramiye Sistem Hesaplama

Fiyatlandırma şemasına seçilen alanların kesişme noktasında yazılı olan rakam, kupona ödenmesi şart olan TL bedelini vermektedir. Buna göre de oyuncunun bu kupon için 21 TL yatırması gerektiği anlaşılmaktadır.

İddaa Sistem 7 2 Kaç Liralık? Fiyatı Ne Kadar? Ücreti Kaç Para?

İddaa sistem 7 2 için 21 TL ödeneceği bilgisini, sanal bayiler üzerinden de öğrenmek olasıdır. Başka bir deyişle oluşturulmak istenen oyun için ödeme yapmadan fiyat bilgisi almak olasıdır. Ancak şemada olduğu gibi ayrıntılı olarak bu bilgi alınamaz. Ücret verisinde bilhassa çoklu tercih hazırlanırken ayrıntı görmek isterseniz, bunun için ücret verisinin kendinizin incelemesi daha doğru olacaktır.

İddaa Sistem 7 2 Kaç Maçlık? Kaç Maç Tutmalı? Kaç Maç Tutması Gerekli?

İddaa sistem 7 2 için bahis oyuncusunun 7 müsabakadan en az 2 tanesini tutturması gerekmektedir. Başka bir deyişle siz 7 tane yarışma yazdınız. Kuponda da 2’yi işaretlediniz. Bu koşulda sizin rastgele 2 mücadeleniz isabetli olursa başka bir deyişle 2 müsabakayı doğru düşünebilirseniz, diğer kaybettiğiniz 5 karşılaşma ehemmiyetli olmaz. Kuponunuz yalnızca 2 mücadele için kazanmış olur ve siz tutan müsabakaların ödemelerini alırsınız.

İddaa Sistem 7 2 Hesaplama Programı Bankolu Sistem

Banko oynamak bu oyun türünde mecburi bir seçim değildir. Şayet oyunda bankoyu işaretlerseniz, banko mücadeleniz kaybederse kazanma bahtınız ortadan kalkmış olur. Bundan dolayı da önerilmeyen bir oyun türü olarak görülmektedir.

admin
[Toplam:4    Ortalama:2.8/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir