İddaa Sistem 7 8 9 Nedir

Sistem, karşılaşmaların tek kuponda dile getirilmesidir. Bu şekilde ayrı olarak iddaa oyuncusu daha çok kazanma bahtı yakalayacaktır. Bu türün oynanabilmesi için en az 1 en fazla da 12 karşılaşma oynanabilmektedir. Buna bağlı olarak da en fazla 12 mücadele kazanma ihtimali seçilebilmektedir.

İddaa Sistem 7 8 9 Nedir? Nasıl Oynanır?

İddaa sistem 7 8 9 denildiğinde anlaşılması şart olan bu kuponda 9 karşılaşmanın olduğudur. Bu karşılaşmalardan da en az 7’sinin bilinmesi, kuponun kazanması mananına gelmektedir. Böyle bir kuponda 9 mücadelenin bilinmesi demek, hem 7, hem 8 hem de 9 galibiyetin kazançlarının birbiriyle toplanması demektir.

İddaa Sistem 7 8 9 Nasıl Hesaplanır? Sistem Nasıl Hesaplanıyor?

Hesaplama ile ilgili iddaa programında yayınlanmış olan bir tablo bulunmaktadır. Bu tablodan her oyuncu kuponu için ödemesi şart olan bedeli görebilmektedir. Şemada sol bölümde mücadele sayısı, üst bölümde da seçimler bulunmaktadır. Seçili alanların kesiştiği noktalarda yazılı olan rakamlar, kuponun bedelini vermektedir. Ayrı olarak zati iddaa oynadığınız oyun sitesine kayıtlı olduğunuz için, bahsi yaparken fiyat sorgulaması da yapabilirsiniz. Son onay öncesi bu bilgiyi de görebilirsiniz.

İddaa Sistem 7 8 9 Kupon İkramiye Sistem Hesaplama

Hesaplama için sol ve üst alanların kesişme noktaları toplanmaktadır. Burada çıkan netice da oyuncunun ödeyeceği bedeli ortaya koymaktadır.

İddaa Sistem 7 8 9 Kaç Liralık? Ücreti Ne Kadar? Ücreti Kaç Para?

İddaa sistem 7 8 9 kuponu için ihtiyaç duyulan alanlar başka bir deyişle sol ve üst sütunların kesiştiği alanlara bakıldığında, 36 + 9 + 1 = 46 TL ödeme yapılması gerektiği anlaşılmaktadır.

İddaa Sistem 7 8 9 Kaç Maçlık? Kaç Maç Tutmalı? Kaç Maç Tutması Gerekli?

Kuponunuzu en az 7 maç kazanmasına göre ayarlarsanız ki burada 7 8 9 sisteminde bu anlaşılıyor, o vakit 7 maç bilirseniz diğer 2 karşılaşma kaybedilmiş veyahut 1 yarışma kaybedilmiş olsa da bahsiniz para kazanmış olur. Diyelim ki siz 8 mücadele bildiniz yani 1 maç yattı kuponunuzda. O zaman da 7 ve 8 galibiyet kazançlarınız para hanenize yazılır. Yani sistem 7 8 9 oynadığınızda, 9 maç kazandığınızda hem 8 hem de 9 kazanç hesaplamanız ayrı ayrı yapılacaktır.

İddaa Sistem 7 8 9 Hesaplama Programı Bankolu Sistem

Banko seçtiğiniz zaman, alt sınır kazanma talihiniz yani en az tutacak maç sayınız mananını yitirecektir. Zira bankonuz yatarsa, tüm kupon yatacaktır.

admin
[Toplam:54    Ortalama:2.4/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir