Protipster

Evet arkadaşlar, bugünkü yazımızda son zamanların popüler sosyal tahmin sitelerinden olan ProTipster sitesini tanıtacağız. Sistemi tam anlamıyla kullanabilmek için KAYDOL bölümünden muhakkak kayıt olmanız gerekiyor. İsterseniz kayıt forumunu doldurarak, isterseniz de sosyal medya aracı olan Facebook beya Google+ ile siteye kayıt olabilirsiniz.

Protipster üzerinde kullanıcılar nba tahminleri, futbol tahminleri, basketbol tahminleri, tenis tahminleri, buz hokeyi tahminleri, beyzol tahminleri ve amerikan futbol tahminleri üzerine kupon oluşturabiliyorlar. Maçlar ile ilgili detayları da paylaşan site kullanıcıları doğru tahminlere yönlendirmekte gerçekten profesyonel.

Ayrıca üyeler tahminlerde bulunarak belirli bir seviye içerisinde Takım Uzmanı veya Turnuva Uzmanı ünvanı kazanabilmektedir.

Kupon yaparak para kazanma
Protipster üzerinde kupon oluşturarak gerçek anlamda para kazanmak mümkün. En az 3 tahmin ile başlayarak bu programa dahil olabiliyorsunuz. Ancak para kazanma seçeneğini aktif edebilmek için Pro üyelik alma zorunluğu var, pro üyeliğe başvurduğunuzda 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Daha sonraki aylarda 9.95€ ödeyerek aboneliğinizi devam ettirebilirsiniz. Daha fazla bilgi edinmek için sitenin Blog bölümünü ziyaret etmenizi öneririm.

admin
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir