Tahmin102

İddaa oyununu oynayan kullanıcıların en çok tercih ettiği ve tahminlerde bulunduğu Tahmin102 Türkiye’nin en iyi tahmin sitesi. Sistem içerisinde kullanıcılar kendi tahminlerini oluşturabildiği gibi, diğer kullanıcıların tek maçlı kuponlarını veya kombine kuponlarını ücretsiz görüntüleyebiliyor.

Tahmin 102 Kredi Kazanma
Site ilk satırlarda belirttiğimiz gibi, ücretsiz bir şekilde tahmin paylaşılmasını sağlamaktadır. Eğer kendinizi kanıtlamak isterseniz, bildiğiniz doğru tahminler ile kredi kazanabilir ve kullanıcılar arasındaki popülaritenizi arttırabilirsiniz. Kredi kazanmanın farklı yöntemlerinden bazılarına kısaca değinelim. Siteye ilk kayıt olduğunuzda 500 kredi hesabınıza yüklenmektedir. Her ay oynadığınız oyun için 150 kredi harcadıysanız, takip eden ayın başında 250 kredi daha hesabınıza yüklenmektedir.  Sosyal medya hesaplarınız dan Tahmin 102 sitesini tanıtarak ufak krediler kazanmanız mümkün. Kredi biten kullanıcılar ay içerisinde tahminde bulunamaz ve kupon oluşturamazlar.

[insert_php]

$connect = file_get_contents(“http://www.bahistahminleri2.com/hazir-kuponlar/”);

preg_match_all(‘#

(.*?)<\/table>#sm’,$connect,$matches,PREG_SET_ORDER);
foreach (array_slice($matches, 1, 2) as $m => $v) {
/* Do stuff */
}
{

echo $v[0];
}

[/insert_php]

Tahmin102 İddaa Tahminleri
Üye girişi yapmadan bile görebileceğiniz iddaa tahminlerini belirli kategorilere ayırarak kullanıcılara yardımcı olmaya çalışmışlar. Tek maçlı editor tahminleri, kombine kuponlar için ayrı bir bölüm, banko maçlar ve sürpriz maçlar için ise farklı bir sayfa oluşturulmuş. Popüler bölümünde hangi maça kaç kişinin tahminde bulunduğunu ve hangi tahminlere yer verildiğini göstermektedir. Ayrıca kullanıcılar için takımların sakat ve cezalı listesi, menüde yerini almıştır. Tahmin102 sitesini kullanabilmek için bu bağlantıyı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

admin
[Toplam:4    Ortalama:3.5/5]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir